Miło nam Cie poznać

VEGA PlusJesteśmy 5 osobowym zespołem grającym 100% na żywo. Specjalizujemy się w przyjęciach weselnych, ale nie tylko. Poprowadzimy i zagramy zabawy karnawałowe, bale sylwestrowe, eventy firmowe, studniówki, zagramy nawet na Twoich urodzinach - zadzwoń i zapytaj o termin! :)

Skład to: 2 gitary elektryczne, gitara akustyczna, gitara basowa, perkusja, saksofony (tenorowy i altowy), instrumenty klawiszowe, akordeon i trzech wokalistów. Gramy ogólnopojętą muzykę rozrywkową, taką, aby móc dopasować się do każdego rodzaju imprezy oraz gustów muzycznych Pary Młodej oraz gości.

O Nas:
Marcin - klawiszowiec, wokalista, konferansjer. Absolwent wydziału instrumentalnego Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Grywał w zespołach kameralnych oraz orkiestrach symfonicznych, ale po prostu uwielbia grać wesela! Poprowadzi Waszą imprezę życia z wielkim zapałem i radością! Nauczyciel muzyki, Kierownik Grupy Muzycznej Vega Plus.

Jędrzej - saksofonista, wokalista, gitarzysta - człowiek muzyka. Żyje muzyką i z muzyki. Prowadzenie wesela w języku angielskim nie stanowi dla niego najmniejszego problemu. Przez lata gry, poruszanie się po parkiecie z instrumentem opanował do perfekcji. Student Jazzu w Zielonej Górze.

Zbyszek - perkusista. Absolwent instrumentów perkusyjnych Akademii Muzycznej w Poznaniu. Żonglerka pałeczkami perkusyjnymi w jego wykonaniu wywołuje uśmiech nie tylko na jego twarzy! Występował na scenie wspólnie z gwiazdami polskiej sceny muzycznej i showbiznesu. Brał udział jako muzyk sesyjny w Emiratach Arabskich i w wielu innych projektach. Instruktor gry na perkusji.

Dariusz - basista. Gry na gitarze uczył się w Państwowej Szkole Muzycznej w Lesznie. Odpowiedzialny za najniższe dźwięki, które każdy z Was poczuje na własnej skórze. Zamiłowany muzyką elektroniczną. Oświetleniowe show na scenie i parkiecie to jego sprawka. Muzykujący inżynier.

Bartosz - gitarzysta, wokalista. Klimaty rockowe to zdecydowanie jego konik. Wie doskonale co to ostry pazur - również wokalnie! Przyszły prawnik.

Dysponujemy profesjonalnym nagłośnieniem oraz instrumentami z najwyższej półki co pozwala nam na wierne i bogate odzwierciedlenie granej muzyki. Posiadamy własną rampę oświetleniową z oświetleniem led oraz ruchomymi głowicami sterowanymi komputerowo wraz ze scenicznym dymem.

Istniejemy na rynku od 2014 roku ...i stale nam mało! :)

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji terminu!

p
Miło nam Cie poznać

Nasz zespół

Vega Plus

Zespół muzyczny

Marcin

Wodzirej / klawisze / wokal

Jędrzej

Saksofon / wokal / gitara

Zbyszek

Perkusja

Dariusz

Gitara basowa

Bartosz

Gitara solowa

Gwarantujemy wspaniałą zabawę!

Skontaktuj się z nami!